Akciğer Kanseri Mustafa Bey Şaşırtan İyileşme Hikayesi

  • Anasayfa
  • Akciğer Kanseri Mustafa Bey Şaşırtan İyileşme Hikayesi
Akciğer Kanseri Mustafa Bey Şaşırtan İyileşme Hikayesi

Akciğer Kanseri Mustafa Bey Şaşırtan İyileşme Hikayesi

Mustafa Bey’in hayatı, akciğer kanseri teşhisiyle altüst oldu. Kemoterapi tedavisi ise onu yıpratıyordu. Ancak, Dr. Hakan Özkul’un fitoterapi desteğiyle hayata tutunma şansı yakaladı. Mustafa Bey, üç ay gibi kısa bir sürede kanseri tamamen yendi ve onkologları bile şaşırttı.

2021 Eylül’ünde Covid 19 geçiren Mustafa Bey, ağzından kan gelmesi nedeniyle doktora gitti. Ancak, yapılan tetkikler sonucunda akciğer kanseri teşhisi konuldu. Kemoterapi tedavisine başlanan Mustafa Bey, ağır yan etkilerle karşılaştı ve çaresiz hissetti. Tam da bu sırada, Dr. Hakan Özkul’un kapısını çaldı ve bitkisel tedaviye başladı.

Dr. Özkul’un fitoterapi desteğiyle Mustafa Bey’in bağışıklık sistemi güçlendi ve tümörleri ve nodülleri giderek küçüldü. Üç ay gibi kısa bir sürede, akciğer kanseri tamamen yok oldu ve onkologlar bile bu sonuç karşısında şaşırdı.

Mustafa Bey, Dr. Hakan Özkul’un tedavisiyle kanseri yendi ve diğer kanser hastalarına da umut oldu. Fitoterapi gibi tamamlayıcı tedavilerin de kanserle mücadelede etkili bir seçenek olduğu artık herkes tarafından kabul ediliyor.

  • Paylaş

drhakanozkul

Call Now Button