Kanserle Savaşta Korkuya Yer Yok: Sebahat Hanımın Tedavi Serüveni

  • Anasayfa
  • Kanserle Savaşta Korkuya Yer Yok: Sebahat Hanımın Tedavi Serüveni
Kanserle Savaşta Korkuya Yer Yok Sebahat Hanımın Tedavi Serüveni

Kanserle Savaşta Korkuya Yer Yok: Sebahat Hanımın Tedavi Serüveni

Kanser, ismi bile korkutucu olan bir hastalık. Ancak Sebahat Hanım, kanser teşhisi konduğunda korkmadı. Onun için önemli olan, hastalığı üzerine almamak ve tedavisi için doğru adımları atmaktı.

Kasım ayında rahim kanseri teşhisi konulan Sebahat Hanım, hastalığın 3. evresinde ve yayılmış bir durumdaydı. Doktorlar geç kaldığını söyledi ve kemoterapi aldı. Ancak tedaviler istenilen şekilde gitmedi ve Sebahat Hanım 38 kiloya kadar düştü.

Bu sırada, Sebahat Hanım arkadaşlarından tavsiye alarak Dr. Hakan Bey’le görüştü. Hakan Bey’in verdiği listeye uymak suretiyle 7-8 ay boyunca yiyeceklerine dikkat etti ve bitkisel tedavileri uyguladı. Bu sayede hastalığı kontrol altına almak çok daha hızlı gerçekleşti ve lenfatik yayılımlar tamamen ortadan kalktı.

Tamamlayıcı tıbbın önemli bir unsuru olan fitoterapi, kanser hastalarında da çok yönlü faydalar sağlayabilir. Sebahat Hanım’ın hikayesi, umutsuzluğa yer olmadığını gösteriyor. Onun örneği, kanserle mücadele eden herkese umut verici bir mesaj niteliği taşıyor.

Bugün Sebahat Hanım, kanserle mücadelesinde kazandığı zaferle sağlığına kavuştu. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

  • Paylaş

drhakanozkul

Call Now Button