Zehra Hanım’ın 4. Evre Kolon Kanseri Hastalığı

  • Anasayfa
  • Zehra Hanım’ın 4. Evre Kolon Kanseri Hastalığı
Zehra Hanım'ın 4. Evre Kolon Kanseri Hastalığı

Zehra Hanım’ın 4. Evre Kolon Kanseri Hastalığı

Zehra Demirtopuz, kolon kanserini yendiği için sevindirici bir haberimiz var. Hakan Özkul’un önerileri sayesinde, vücudunun birçok noktasına yayılan tümörlerden kurtulmayı başardı. Bu umut verici gelişme, ülkemizde hızla artan kanser hastaları için umut ışığı olabilir. Modern tıp ile birlikte fitoterapi de devreye girerek kanser artık yenilemez bir hastalık olmaktan çıkmak üzere.

Dr. Hakan Özkul, fitoterapist olarak bu alandaki çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Kanserli bir hastanın hayatta kalma öyküsü, Dr. Özkul’un önerileriyle mümkün hale geldi.

62 yaşındaki Zehra Demirtopuz, Ekim 2015’te kolon kanseri teşhisi konuldu. Kanser, kalın bağırsakta başlamış ve akciğer ve karaciğere sıçramıştı. 4. evredeydi yani son evreye kadar ilerlemişti.

Ameliyat ve 8 ay kemoterapi sonrasında, tümör hala yayılmaya devam etti ve karındaki yağlı bölgeye de sıçramıştı. Doktorlar, “artık umut yok, eve git” dediler. Zehra Hanım, “senden umut yok” diye söylendiği en zor zamanlarında, umudunu Dr. Hakan Özkul’un tavsiyelerine bağladı.

Zehra Hanım, Dr. Özkul’un sağlıklı yaşam, beslenme ve fitoterapi tavsiyelerine uydu. Ve sonuçta, Dr. Hakan Özkul’un önerileriyle kanserle savaşmayı başardı. Artık vücudunda hiçbir tümör belirtisi kalmamıştı.

Doktorları, Zehra Hanım’ın tedavisindeki başarısına inanamadılar. Tomografi sonuçları temiz çıktı ve tümör tamamen yok olmuştu. Bu mucizevi iyileşme hikayesi. 

Sonuç olarak, Zehra Demirtopuz’un kanseri yenmesi, kanser hastaları için umut verici bir örnek olabilir. Modern tıp ve fitoterapi birlikte kullanıldığında, kanserin yenilmesi mümkün olabilir.

 

 

  • Paylaş

drhakanozkul

Call Now Button